UFC

Jedrzejczyková zvítězila v bolestech, bojovala se zlomenou nohou!

V hlavním zápase sobotního galavečera UFC Fight Night v Tampě porazila Joanna Jedrzejczyková Michelle Watersonovou až na body. Její vítězství ale nabylo ještě větší hodnoty po samotném boji. To totiž vyšlo najevo, že Polka půlku zápasu bojovala se zlomeným chodidlem.

O vítězce rozhodli rozhodčí. Všichni se shodli na vítězství Jedrzejczykové (50:45, 50:45, 49:46). Polka si tak vylepšila bilanci na 16 výher a 3 porážky.
 

Jendrejczyková si zlomeninu chodidla přivodila na přelomu druhého a třetího kola. „V úvodu pátého kola jsem si řekla, že s pravou nohou opravdu kopat nemůžu. Bolelo mě to, ale v zápalu boje jsem myslela na to, že nic horšího mě v zápase nečeká. Věděla jsem, že mi doktoři nohu zase spraví,“ prozradila hned po boji.
 

Související obsah

Nyní čeká dvaatřicetiletou bojovnici rekonvalescence. Plány do budoucna jsou ale odvážné. Bývalá šampionka se chce vrátit zpět na vrchol a znovu se chce zmocnit pásu, který má momentálně v její váze v držení Číňanka Wej-li Čang.
 

„Zápas s Wei-li je pro mě priorita číslo jedna. Její zástupci, sami přišli s tím, ať se bojuje v Polsku. Chtěla bych, aby se zápas uskutečnil na Národním stadionu ve Varšavě před 60 tisíci diváky. Teď potřebuju chvíli na uzdravení nohy, jinak jsem připravená, jak jsem nikdy nebyla,“ dodala Joanna Jedrzejczyková.

Sestřih zápasu:

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události