Hokej

Jágr jako Aquaman. Ve Vegas točí nový videoklip

Jágr jako Aquaman. Ve Vegas točí nový videoklip
Zdroj: facebook

Ještě v pátek se proháněl na kladenském ledě, teď už pózuje u bazénu v připravovaném videoklipu. Jágr využil devítidenní přestávku v hokejové extralize a odjel do Ameriky a to rovnou do města hříchů Las Vegas.

Společnost dělá Jaromíru Jágrovi synovec a influencer Jiří Kalla a také Petr Větrovský, bývalý generální ředitel fotbalové Příbrami a dnes promotér, který do Prahy přivezl třeba Mikea Tysona nebo Tysona Furyho.


Na první pohled by se mohlo zdát, že účel jejich výletu je zřejmý. Načerpat ve městě hříchů a zábavy nové síly před další částí sezony. Z jeho posledního příspěvku na Facebooku je však zřejmé, že zde točí videoklip.

„Las Vegas, točení klipu, je to tu hezké, ale hrozná dálka a ještě ten devíti hodinový časový posun. Den cestování, 2 dny tady a nazpátek. A v neděli nás čeká Mlada Boleslav,“ zdraví své fanoušky Jaromír Jágr.


Podle fotky to vypadá, že v něm bude vystupovat polonahý, což ocenily zejména fanynky legendárního hokejisty. Jágr má totiž ve svých 47 letech tělo, které by mu mohl závidět kdejaký dvacetiletý kluk. Pod jeho příspěvkem se tak seřadil zástup obdivovatelek, které mu to dávají také náležitě najevo. „Pořádný kus chlapa, žádné ořezávátko,“ hodnotí jeho vypracovanou postavu jedna z fanynek.


„To vypadá jako točení traileru na nového Aquamana,“ dodává jeden z fanoušků. Jágr je totiž na fotce podobný i známé komiksové postavě, kterou ve filmu ztvárnil herec Jason Momoa a podoba je to opravdu dokonalá.

Související obsah

Kladenskému odchovanci však výlet pomalu končí. Už v neděli ho totiž čeká zápas na ledě Boleslavi a vzhledem k velkému časovému posunu nebude jednoduché se na utkání fyzicky připravit. Zkušené křídlo však rozhodně nic nepodcení a v neděli bude zase válet. Ostatně za posledních sedm zápasů Rytířů nasbíral Jágr osm bodů, za 6 gólů a dvě nahrávky.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události