Kirill Těrešin

Ruský Pepek zkusil se svými svaly MMA. Dopadlo to hodně zle!

Do světa MMA se pokoušel prorazit borec se svaly, jakými se pyšnil sám Pepek námořník. Jenže Rus Kirill Těrešin brzy zjistil, že by to spíš chtělo jíst špenát, než bicepsy nafukovat neznámou látkou. Po třech minutách ho jeho soupeř zničil.

Třiadvacetiletý Kirill Těrešin se potkal v oktagonu s chlapíkem, který si říká Oleg Mongol a zápas pro něj skončil dost špatně. Nafouknuté svaly nefungovaly a naopak skoro o hlavu menší Mongol se svým soupeřem pohrál. Za tři minuty bylo hotovo!


Kariéra Pepka námořníka v kleci tak trvala opravdu krátce a dozvukem prohrané bitvy je i rozchod Těrešina z modelkou Olesjou Koževnikovovou, která si nechávala říkat Malibu.


Důvodem prý ale není prohra, ale to, že "Pepek" Těrešin nutil svou milou k tomu, aby si zvětšila své hýždě a to přesně stejnou metodou, jakou on nafukoval své bicepsy. Olesja ale injekce se syntholem odmítala.

Zobrazit pspvek na Instagramu

@instalady999999

Pspvek sdlen - (@ruki_bazuki_official),


Těrešin se také po zmedializování souboje dočkal varování od lékařů, kteří sdělili, že příliš mnoho syntholu v bicepsech může způsobit embolii, mozkovou mrtvici, cysty či vředy. Není prý vyloučena ani amputace končetin.
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události