APLIKACE TN.CZ
Hokej

Fraška v extralize: Konec tykání! Profesor a magistr se poslali kamsi

Fraška v extralize: Konec tykání! Profesor a magistr se poslali kamsi
Zdroj: repro Hanácké Sport

Místo zodpovídání otázek ostrá výměna názorů. Tak vypadala tisková konference po zápase Vítkovic v Olomouci. Hádka trenérů došla tak daleko, že si Zdeněk Moták začal s Jakubem Petrem opět vykat.

Vítkovice vyhrály na ledě Hanáků 4:3 po prodloužení a trenéra Ostravanů rozčílila situace před druhým gólem Olomouce. To bývalý hráč Vítkovic Petr Strapáč krosčekoval Černého do obličeje a ten skončil s otřesem mozku v nemocnici. Kohouti pár vteřin na to dali gól na 2:0.


V tu chvíli proběhla slovní přestřelka mezi střídačkami a zakončena byla až na pozápasové tiskovce. „Mám za to, že by mezi námi mělo platit alespoň elementární slušné chování. Jestliže pane kolego nezvládáte práci a budete mě nazývat dámským přirozením, já na to nejsem zvyklý," začal olomoucký kouč Zdeněk Moták.


„Co sem taháš tyhle věci? Já mám magisterské vzdělání. Procestoval jsem svět,“ kontroval Jakub Petr. „A to si stěžujete?“ dostal hned další otázku od olomouckého kouče.



„Zdeno, a my si vykáme? Na co si hraješ? Na profesora? Vůbec se ti nebudu omlouvat, patří to do sportu. Když vy, novináři, půjdete hrát fotbal, tak se taky pošlete do p**ele, ale za dvě hodiny si dáte pivo a zasmějete se tomu. Nechápu, že to někdo tahá ven na tiskovou konferenci,“ kroutil hlavou bývalý trenér reprezentace do 18 let.


„Příteli, abyste mě poslal do p**e, to už není výměna názorů,“
zakončil své vystoupení Zdeněk Moták a po ukončení tiskovky okamžitě opustil místnost. To Jakub Petr si ještě pár slov na adresu svého soka neodpustil.

 

Znovu se tyto dva týmy potkají v polovině prosince a rivalita se opět prohloubila. Jako by nestačilo, že v dresu Olomouce už teď hrají čtyři bývalí hráči Vítkovic a to včetně kapitána z minulé sezony Rostislava Olesze.

hp, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události