UFC

Calvin Kattar si do Ruska jede získat fanoušky. Dagestánce se nebojí

Calvin Kattar si do Ruska jede získat fanoušky. Dagestánce se nebojí
Zdroj: Profimedia

V sobotu se v Moskvě uskuteční další UFC Fight Night. V hlavním zápase nastoupí favorizovaný Zabit Magomedsharipov a Calvin Kattar. Byť je Američan podceňovaný, pro svého soupeře má jasný vzkaz: „Podepsal si špatný zápas“.

Bostonský ranař Calvin Kattar (20-3-0) je připravený zničit vycházející hvězdu Magomedsharipova (17-1-0). Svému soupeři vyjádřil hluboký respekt: „Podle mě je to jeden z top 5 zápasníků pérové váhy, jsem vděčný za tuto příležitost.“ Zároveň ho současná jedenáctka pérové váhy varovala: „Podepsal si špatný zápas“.

Duel mezi oběma zápasníky měl proběhnout už dříve v USA, ale byl odložen kvůli Zabitově zdravotnímu stavu. Ačkoli Kattar do zápasu nastoupí jako outsider a navíc před „nepřátelským“ publikem o vítězi má jasno. „Získám si každého ruského fanouška,“ oznámil ranař z Bostonu.

Hlavní zápas večera je vypsán na tři kola a diváci se můžou těšit na souboj nejvyšší kvality. Magomedsharipov má 13 vítězství v řadě a je žhavým kandidátem na titul pérové váhy. Dagestánec drtí své soupeře přesnými údery, nevyčerpatelnou fyzičkou a skvělou prací na zemi. Kattar, spolehající na svůj box a obranu strhů, tak stojí před největší výzvou své dosavadní kariéry.

Související obsah

UFC Fight Night 163 proběhne v sobotu 9. listopadu. Všichni zápasníci navážili bez problému. Nic tak nebrání nadcházejícím duelům. Na turnaj přijel i Mach Muradov, který se připravuje na svůj druhý zápas v americké organizaci.

UFC Fight Night 163 v Moskvě sledujte v sobotu od 20:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

dch
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události