Fotbal

Tenisoví hrdinové se opřeli do dresů: Najděte pět rozdílů, rýpl si Štěpánek

Tenisoví hrdinové se opřeli do dresů: Najděte pět rozdílů, rýpl si Štěpánek
Zdroj: Profimedia

České legendy tenisu se bouří. Nemůže za to „bílý sport“, nýbrž fotbal. Tomáš Berdych s Radkem Štěpánkem se ostře pustili do nových dresů reprezentace, které prý nemají s Českem nic společného.

Česká fotbalová reprezentace představila nové venkovní dresy v zelené barvě a okamžitě se proti nim strhla vlna nevole. K zástupcům prostého lidu se přidaly i sportovní osobnosti v čele s dvěma daviscupovými hrdiny.


„To snad nemyslí vážně! Barva symbolizuje svobodu?? Jsme ČEŠI, tak kde jsou naše NÁRODNÍ barvy?! Jsem rád, že jsem mohl reprezentovat v Davis Cupu v národních barvách!“ nebral si servítky Tomáš Berdych na Twitteru. 

Související obsah


Ten byl strůjcem triumfů v letech 2012 a 2013. Ve své kariéře odehrál za Česko téměř 70 utkání s úctyhodnou bilancí. 29-15 ve dvouhře a 21:2 ve čtyřhře.


A svého kolegy se zastal i legendární Radek Štěpánek. I on má dva tituly z týmové soutěže a zapsal se nesmazatelným písmem do české tenisové historie. Většího srdcaře by fanoušek tenisu jen těžko pohledal.


„Najdi 5 rozdílů. A uhodni, kde navrhovali světoví odborníci a kde se vybíralo srdcem?“ zeptal se fanoušků na Facebooku. Přidali se tak k velké části národa, která tah fotbalové reprezentace nechápe.


Ta se představí v nových dresech, které mají symbolizovat svobodu, už v neděli na půdě Bulharska. Symbolicky 30 let po Sametové revoluci.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události