Hokej

Pokloň se, Jaromíre! Sparta a Kladno se přou, kdo vyprodal arénu

Pokloň se, Jaromíre! Sparta a Kladno se přou, kdo vyprodal arénu
Zdroj: Profimedia

Šlágr hokejové extraligy mezi Spartou a Kladnem ve vyprodané O2 aréně vyvolal spoustu emocí nejenom na ledě, ale také v hledišti. Mezi fanoušky se řeší, zda zásluhu na zaplnění největší české haly má právě Jágr nebo fandové Sparty.

„Že Jágr vyprodal O2 arénu? Jasně, polovina lidí přišla na něj. Škoda, že sebevědomý klub neumí vyprodat také domácí stánek pro 5200 diváků. Snad to Rytířům Kladno vrátíme a zimáček jim podruhé v sezoně vyprodáme,“ podotkl ironicky tiskový mluvčí HC Sparta Praha Marek Táborský, který vidí za vysokou návštěvou spíše dobrou práci pražského hokejového klubu.

„Do O2 arény přijel cirkus Kladno. Namyšlenější klub nepamatuju, klubová prezentace nula a vtipně pak píšou, že vyprodáno bylo díky jejich klubu. Nene, může za to fascinace jedním člověkem. Kladno zajímavé není,“ dodal ještě ostřejším tónem na Twitteru správce sparťanského instagramového profilu.


Na plné hlediště v O2 aréně byli náležitě pyšní i fanoušci Sparty, ti během druhé komerční přestávky taky vytvořili obrovské choreo na podporu svého týmu.

Zdroj: Profimedia

„Tenhle zápas není o Jágrovi. Tenhle zápas je o Spartě. Čeká nás utkání před plným hledištěm. Pojďme ukázat celé extralize, kdo je pravou legendou. Na ledě i v hledišti,“ vyhlašovali sebevědomě na Facebooku sparťanští fans, kteří si i utahovali z kladenské legendy.

 

„Jardo, pokloň se! Čeká tě duel s legendou!!!" provokovali slavného hokejistu, který si nakonec v zápase připsal jednu asistenci.

 

Naopak svoji modlu chránili příznivci kladenského týmu. "Jste trapný! Bez Jardy by přišlo pár fanoušků. Měli byste být rádi, že vyprodal celou halu a připravit něco speciálního a hlavně fandit slušně! A trocha respektu by se taky hodila. Je to legenda stejně jako Sparta," napsal se jeden z fanoušků Kladna.

Související obsah

Rytíři nakonec zápas nezvládli a prohráli 2:6. Nadále se tak  krčí na 12. příčce hokejové Tipsport extraligy, naopak Sparta si díky vítězství upevnila svoje vedoucí postavení.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události