Alpské lyžování

Ledecká udělá vše, aby úspěch zopakovala. Šanci bude mít už dnes

Ledecká udělá vše, aby úspěch zopakovala. Šanci bude mít už dnes
Ester Ledecká po vítězství v Lake Louise Zdroj: profimedia.cz

V pátečním sjezdu v Lake Louis Ester Ledecká opět šokovala celý svět, když zvítězila. Jízda podle jejích slov nebyla bezchybná, ale na prvenství stačila. Hned o den později je v plánu další sjezdový závod, do kterého vyjede Ledecká jako lídr světového poháru v této disciplíně.

Sněhová obojživelnice Ester Ledecká nepřestává udivovat sportovní svět. V pátek zvítězila v prvním sjezdu sezony, čímž naprosto zbourala své dosavadní kariérní maximum. Tím bylo sedmé místo právě z Lake Louise z před dvou let. Ale nechybělo mnoho a závod by se vůbec nejel.


"Bylo skvělé, že nás vůbec nechali závodit, protože tu od rána sněžilo a pro pořadatele to bylo hodně náročné," okomentovala prostřednictvím Sport Invest česká sportovkyně, jak špatné podmínky k závodění byly.


"Já jsem si tu jízdu moc užila, jsem pyšná na svůj tým, tohle si fakt zasloužili. Moc jim děkuji za to, jak mě na tenhle závod připravili," pochválila Ledecká svůj realizační tým


"Bylo dobře, že jsem si tu mohla vyzkoušet tréninky, a že se pak povedlo vylepšit chyby, které jsem v trénincích dělala. Ne všechny, je tam stále co zlepšovat, ale myslím si, že se mi jízda docela povedla," uvedla nadšená lyžařka po svém vítězství. "Udělám vše pro to, abych i další závody zajížděla podobně," dodala Ledecká.

Související obsah


Nebude to trvat ani 24 hodin a dvojnásobná olympijská vítězka bude moct hned svá slova naplnit, v Lake Louis se totiž jede druhý sjezd. O další den později je poté v plánu závod v Super G, tedy disciplíně, kterou právě Ledecká ovládla na olympijádě v Koreji.

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události