MMA

Zápasník UFC vysvětlil, jak zápasil s ledničkou. Fanoušci se mu smějí

Zápasník UFC vysvětlil, jak zápasil s ledničkou. Fanoušci se mu smějí
Zdroj: Profimedia

Vyzyvatel Alex Volkanovski před titulovým duelem na UFC 245 pobavil fanoušky MMA svým zápasem s hotelovou lednicí, kterou prostě nedokázal otevřít. V dalším vlogu vysvětlil, že to rozhodně nebyla jeho chyba.

UFC před každým velkým galavečerem pravidelně vydává videa o hlavních aktérech. V úterním UFC 245 embedded byl Volkanovski (20-1-0) zachycen, jak bojuje s hotelovou ledničkou. Kvůli prohře se spotřebičem se na sociálních sítích stal terčem posměchu. Někteří ho začali přezdívat Alexander „mini lednička“ Volkanovski.
 

„Tak abyste věděli, ta lednička byla opravdu rozbitá. Nevím, co s ní bylo. I když tam byly čtyři a všechny dělaly to samé, dali mi novou. Takže si myslím, že s ní bylo něco špatně,“ obhajoval se australský zápasník v novém videu. Volkanovski, teď může plně využívat hotelové vybavení a soustředit se na sobotní zápas.

Zdroj: Profimedia

Na UFC 245 v sobotu 14. prosince se utká o titul pérové váhy (do 66 kg) s Maxem Hollowayem (21-4-0).

Svého soupeře hluboce respektuje, ale za největší výzvu v kariéře ho nepovažuje. „Vždycky jsem byl sebevědomý, ale poslední zápasy mě opravdu nakoply. Musel jsem kompletně změnit svůj styl, abych porazil jednoho z nejlepších. Řekl bych, že to byl těžší zápas než ten s Maxem,“ odkazoval Volkanovski na svou výhru nad legendou José Aldem.

Související obsah

Kromě souboje o pás pérové váhy budou na blížícím se galavečeru obhajovat tituly i Kamaru Usman (15-1-0) a Amanda Nunes (18-4-0). Před hlavními zápasy se v kleci objeví i legendy José Aldo (28-5-0) a Urijah Faber (35-10-0).
 

Sledujte UFC 245 a tři titulové zápasy v neděli 15. prosince od 4:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

Související obsah

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události