Maxwell Bunchie Young

Nové sportovní superdítě? Brzy už na vás bude koukat z billboardů!

Nové sportovní superdítě? Brzy už na vás bude koukat z billboardů!
Zdroj: Profimedia

Těsně před začátkem finálového zápasu Super Bowl 2020 mezi San Franciscem 49ers a Kansasem City Chiefs odvysílala NFL ke 100. výročí organizace úvodní video, v němž vynikal mladý kluk s blonďatými vlasy. Hvězdou klipu byl mladík černé pleti Maxwell „Bunchie“ Young. A nezůstal jen ukrytý v reklamě.

Maxwell se po skončení videoklipu plného fotbalových hvězd osobně ukázal na stadionu Hard Rock Stadium v Miami. Do středu pole přivedl skupinu mladých dětí, které oblékaly různé dresy NFL. Nebylo to jeho premiérové představení.


Jméno Maxwell „Bunchie“ Young už mnozí znají. Třináctiletá vycházející hvězda na sebe upozornila už ve svých devíti letech. Tehdy nebyl hráčem amerického fotbalu, ale atlet. Maxwell, kterému se neřekne jinak než “Bunchie“ dokázal překonat národní rekord v kategorii desetiletých dětí na 100 metrů. Stovku zaběhl za 12,45 sekundy! Profesionálním atletem ale nikdy být nechtěl. Běžecký talent se pokouší rozvíjet v americkém fotbale.

Zdroj: Profimedia


Tato volba se zázračnému americkému dítěti vyplácí. V roce 2017 se stal vítězem dětských cen magazínu Sports Illustrated. A pak se mu už jako „SportsKid of the Year“ povedlo dát v mládežnických soutěžích 61 touchdownů. Prestižní ocenění nebylo to jediné, co Maxwell obdržel. Získal i stipendium od vysoké školy University of Illinois na americký fotbal.Vedle milovaného sportu se Bunchie zdatně činí i na sociálních sítích. Na jeho instagramovém účtu ho sleduje více jak 37 000 lidí. Logicky je pak žádaný i do reklam.

Související obsah

V roce 2018 se stal tváří jedné ze sportovních značek. A není to jeho jediné účinkování. Nedávno byl uveden na youtubovém kanále Whistle v epizodě „No Days Off,“ která představuje sportovce s mimořádným talentem.

Zdroj: Profimedia

O jeho sportovním i obchodním talentu není pochyb, ač je mu pouhých 13 let. Maxwell ve stylu Odella Beckhama Jr. vyšlápl ke splnění svého snu: stát se profesionálním hráčem amerického fotbalu a být jedním z nejlépe placených sportovců z reklamy.

az, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události