UFC

Dvořák skutečně jedná s UFC! Tohle vzkázal svým fanouškům

Dvořák skutečně jedná s UFC! Tohle vzkázal svým fanouškům
David Dvořák | Zdroj: profimedia.cz

Vypadá to, že české MMA se skutečně dočká dalšího zápasníka v UFC. V nejprestižnější organizaci bojových sportů se velmi pravděpodobně objeví David Dvořák. „Momentálně to nemohu komentovat,“ napsal sedmadvacetiletý fighter na svém Instagramu.

V pátek večer se objevila nečekaná zpráva, že se Dvořák 14. března představí na UFC Fight Night 170 v Brazílii. Měl by nahradit čínského zápasníka Su-Mudaerjiho, který se zranil a nemůže zápasit s domácím borcem Brunem Silvou v muší váze do 57 kg.

„David momentálně jedná o smlouvě s UFC. O všem jsme byli od jeho týmu předem informování a jsme za něj rádi,“ napsala organizace Oktagon MMA na svém Facebooku.


Právě v této české organizaci Dvořák naposledy zápasil. Sám fighter na svůj Instagram napsal podrobnější vzkaz. „Ahoj všichni. Internetem se začala šířit zpráva, kterou momentálně nemohu komentovat. Vím, že mi fandíte a podporujete mě, a to je pro mě hnací motor. Rád bych vás požádal o trpělivost a klid na trénování. Jakmile to půjde, podělím se s vámi o detail. Děkuji.“

Vzhledem k těmto zprávám to vypadá, že se Dvořák skutečně v Brazílii představí. Původně se na tomto galavečeru měl představit Machmud Muradov, ale vzhledem ke zranění jeho soupeře ze zápasu sešlo.

Rodák z malé vesničky Lípa u Hradce Králové se MMA věnuje od 17 let. První zápas měl v 18 letech. Od té doby má za sebou 20 zápasů a hned 17krát zvítězil. Momentálně drží sérii třinácti výher.

Související obsah

Pokud by Dvořák skutečně podepsal kontrakt, stal by se druhým českým zápasníkem, který momentálně v UFC je. Před pár týdny podepsal smlouvu Jiří Procházka. V minulosti v UFC působili Karlos Vémola či Viktor Pešta. Mezi ženami Lucie Pudilová, která je nyní bez smlouvy.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události