Fotbal

Nestihl sváču, a tak si pochutnal na banánu při hře! Poté rozhodl divočinu

Nestihl sváču, a tak si pochutnal na banánu při hře! Poté rozhodl divočinu
Zdroj: YouTube

Neskutečná divočina se strhla v argentinské nejvyšší fotbalové soutěži! V zápase padly celkem čtyři červené karty. Více než to ale zaujala jiná věc. Nakonec jediný střelec zápasu Marcelo Diaz nestihl o půli svačinku, a tak se v klidu najedl při hře.

Diváci se v Buenos Aires rozhodně nenudili. Domácí celek byl podle tabulkového postavení favoritem, ale situaci si sám zkomplikoval dvěma červenými kartami.

Tu první udělil soudce již v prvním poločase a laureátem byl gólman, jenž zahrál rukou mimo pokutové území. Hned na startu druhého dějství pak přišla další kartička v pekelné barvě, jíž si vysloužil obránce za nefotbalový úder loktem.

Související obsah

I v devíti ale domácí Racing Club rozhodl. Jediný zásah si připsal Marcelo Diaz, který ale ještě před hvězdným momentem pobavil všechny přítomné svačinovou vložkou. O poločase totiž nestihl spořádat svůj příděl energie.

Banán si tak vzal s sebou na plochu a nasoukal ho do sebe přímo při hře. Protože však nestihl kousat rychle, tak se s chutným ovocem proběhl po place. Dokonce stihl rozehrát i volný kop. Energie mu evidentně pomohla. Proti přesile dokázal svou trefou přihrát do kabiny tříbodovou radost.

V samotném závěru se pak strhla velká vřava. Nervózní konec šíleného střetnutí odnesli i hosté dvěma červenými. Nastavovalo se téměř deset minut.

K vidění byl hromadný útok na brankáře, který se pokusil zdržovat hru, a také vzájemné potyčky, o kterých se rozhodně nedá říci, že by byly v rukavičkách.

Související obsah

rwa, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události