Fotbal

Fotbalista protihráče kousl do penisu. Zranění muselo spravit deset stehů

Fotbalista protihráče kousl do penisu. Zranění muselo spravit deset stehů
Zdroj: Profimedia

Tak tohle se jen tak nevidí. V nižší regionální francouzské lize se odehrál jeden z nejbizarnějších momentů, ze kterého zůstává rozum stát. Vyhrocené derby mezi týmy Terville a Soetrich, které skončilo remízou 1:1, totiž mělo dohru mimo stadion, kde se fotbalisté poprali a skončilo to opravdu kuriózním zraněním.

Fotbalisté obou znepřátelených celků se do sebe pustili na parkovišti vedle stánku domácího Terville. Šarvátce dvou hráčů přihlížel ještě další hráč z kádru posledního týmu městské části Moselle.

Ten se vydal věci udobřit, ale dopadlo to pro něj nejhorším možným způsobem. Rozzlobený fotbalista Soetrich ho totiž ve svém záchvěvu vzteku kousl do penisu, který muselo následně spravit deset stehů.


Jejich šarvátka však měla velice přísnou dohru. Oběť nepříjemného kousnutí dostala za účinkovaní ve rvačce šestiměsíční distanc ve svém týmu. Naopak mnohem tvrdší trest vyfasoval fotbalista Soetrichu, který si za svoje agresivní jednání odnesl stopku na dobu pěti let.
 

Související obsah

Ostatně pokuta neminula ani domácí Terville, na jehož stadionu se utkání konalo. Ten při remíze 1:1 získal vůbec první bod v sezoně. Po rozhodnutí disciplinární komise jim však za incident po zápase byly dva body zase odebrány, navíc dostali pokutu v hodnotě 200 euro (cca 5 tisíc korun).

 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události