UFC

Zpět do formy! MMA zápasník Viktor Pešta ukázal, jak se rodí šampion

MMA zápasníci kompenzují uzavřené tělocvičny domácím či venkovním tréninkem. I Viktor Pešta se musel přizpůsobit situaci, ale svou přípravu pojal trochu jinak. Svým fanouškům sdílel inspirativní parodii cesty zpět na vrchol.

Bývalý UFC zápasník Viktor Pešta (15-6) ukázal, jak se na zahradě vrací zpět do formy. Nicméně místo klasického tréninku si pro své fanoušky připravil krátký příběh, jak se ze začátečníka díky vůli a vytrvalosti stane válečník.
 

Ve videu ukázal strastiplné začátky a bolest. Avšak díky pevné vůli šampiona prvotní překážky překonal. Po vzoru akčních filmů posiluje na své zahradě s kameny, shybuje, zpevňuje své kopy o kmen stromu a vše doplnil stínovým boxem.

Související obsah

Inspirativní video může posloužit jako motivace každému, kdo se v době domácí karantény snaží opět nabýt ztracenou kondici či začít posilovat. Sám Pešta se postupně vrací k tréninku poté, co v listopadu 2019 utrpěl v zápase s Michalem Martínkem (8-1) poranění čelisti.

Zdroj: Profimedia

„Čelist je poctivě celkem OK, ale na zápas to zatím ještě nebude. Za současné situace nechci otravovat doktory s kontrolou, takže přesně nevím. Vytyčil jsem si návrat na červencový turnaj na Štvanici. Samozřejmě nevím, zda vůbec bude, ale tam bych chtěl přípravu směřovat,“ okomentoval svůj zdravotní stav Viktor pro televizi Nova.
 

Zdravotní komplikace sice přerušila jeho kariéru, ale i tak patří k české MMA špičce. Na své zápasy se většinou připravuje v USA, nicméně po vypuknutí pandemie koronaviru zůstal v České republice. V rodném Rožmitálu pod Třemšínem sbírá síly na svůj návrat do organizace OKTAGON.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události