Čekají miminko! Sexy kráska ukázala kulaté bříško. Boss českého MMA září štěstím

Čekají miminko! Sexy kráska ukázala kulaté bříško. Boss českého MMA září štěstím
Zdroj: Profimedia/Instagram @renata_langmannova, koláž TN.cz

S velkou novinkou přišel jeden z největších českých MMA propagátorů Ondřej Novotný, který se svou manželkou modelkou Renatou Langmannovou čeká nový přírůstek do rodiny.

Dvaačtyřicetiletý moderátor Robinsonova ostrova a komentátor UFC na Nova Sportu zveřejnil na Instagramu šťastnou zprávu.

Se svou manželkou je v očekávání nové rodiny. Česká miss 2006 Langmannová se stane maminkou poprvé, Novotný již má z prvního manželství dceru Trinity. Pohlaví nového člena rodiny však ani jeden z hvězdného páru nezveřejnil.

Související obsah

Podle růžové roušky na bříšku budoucí maminky však lze odhadovat, že se možná jedná o malou nápovědu a rodák z Ostravy přivítá na světě druhou holčičku.

Příspěvek strhl vlnu gratulací, mezi nimiž nechybělo ani přání od Moniky Bagárové či jejího přítele Machmuda Muradova, kteří se také těší na svého prvního společného potomka.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.