UFC

Chtěl se prát i při rozhovoru? Procházka ukázal Reyovi pěst!

Česká sportovní scéna od víkendu neřeší nic jiného, než zápasníka Jiřího Procházku. Ten totiž v populární UFC porazil při své premiéře favorizovaného Volkana Oezdemira tvrdým knokautem. A po návratu domů následně perlil i v rozhovoru s Reyem Korantengem na TV Nova.

Jen co se Jiří Procházka vrátil z Abú Dhabí, byl připraven živý vstup do Televizních novin. Proběhla gratulace a následně už český samuraj vyprávěl.


„Ještě mi chybí necelé tři miliony na splacení hypotéky, takže peníze samozřejmě budu směřovat tam,“ přiznal bezelstně dnes už jeden z nejlepších bojovníků světa, zatímco i v živém vysílání nezapomněl svůj zápasnický postoj a vyprávěl plný soustředění.

Související obsah


Procházka je přesvědčený, že může být i světovým šampionem:„Je to tak, já se budu snažit tu cestu zkrátit co nejkratším způsobem. Nechci, aby to znělo velkohubě, mluvit o titulu už teď, ale je to moje meta a cíl.“

Související obsah


Když byl rozhovor s Reyem Korantengem u konce, rozloučil se Jiří Procházka stylově. „Děkuji pěkně. Vítězství!“

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události