Fotbal

Hodně mastný trik: Fotbalová hvězda si ruce maže dětským olejíčkem!

Hodně mastný trik: Fotbalová hvězda si ruce maže dětským olejíčkem!
Zdroj: Instagram

Tohle tu snad ještě nebylo! Realizační tým Wolverhamptonu Wanderers je připraven snad na všechno. V duelu Evropské ligy proti Olympiakosu Pireus nebyl Adama Traoré spokojený s tím, jak málo kluzké má paže a tak ho masérka namazala dětským olejíčkem!

Dvacetiletý urostlý křídelník si často stěžoval na to, že se ho snaží obránci soupeře držet, jak jen to je možné. A protože účel neplnily ani přiléhavé dresy, šli ve Wanderers ještě dál.


Vymysleli doslova mazaný trik! Traoré si před zápasem nechává namazat paže dětským olejíčkem. Jednoduše proto, aby se co nejhůře chytal a mohl obranám soupeřů hladce proklouznout.


"Je to něco, co jsme museli udělat, abychom Adamu chránili," potvrdil zdroj z prostředí Wolves. Traoré prý často trpěl i tím, jak ho zadáci drželi za jeho vyrýsované bicepsy a ramena. "Obránci se tolik bojí, že ho chytají za paže, a pochroumali mu rameno," zní dovětek.


Traoré podle anglických médií už odehrál s dětským olejíčkem na pažích pět zápasů v Premier League, ve čtvrtek ale ukázal novinku i v Evropské lize. A je pravděpodobné, že si ruce nechá namazat i před čtvrtfinálovým duelem se Sevillou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události