MMA

Kinclova instagramová zpověď: Nikdy jsem nechtěl těhotenské focení!

Kinclova instagramová zpověď: Nikdy jsem nechtěl těhotenské focení!
Zdroj: Profimedia/Instagram @patrik_kincl, koláž TN.cz

Zápasník MMA Patrik Kincl aktuálně prožívá šťastné období. Zhruba před měsícem se stal hrdým otcem holčičky Anežky. To překvapilo širokou veřejnost, neboť sám Kincl se svou partnerkou tuto událost do poslední chvíle tajil. Teď už ale královehradecký rodák všechny fanoušky na svém Instagramu informuje o všem podstatném z jeho nové role.

Na sociální síť přišel s nápadem sepisovat zpovědi z období narození holčičky. Tuto rubriku nazval „Fotříkova zpověď“ a první téma, které jednatřicetiletý rodák odtajnil, bylo těhotenské focení.

Kdo by čekal, že tvrdý zápasník MMA, který vystupuje před desítkami objektivů, s tím nebude mít problém, se mýlí. „Já osobně, ale zase tolik na dobu, kdy jsem byl jeden den skvělej manža a ten druhej zase naprostej de*il, vzpomínat nepotřebuji,“ prohlásil Kincl.


Slabost pro manželku byla ale silnější než jeho pocity, a tak se nakonec nechal přemluvit. „Moje postoje k téhle záležitosti už několik let dobře znala. Jednak vyznávám postoj, že o nepříjemných věcech je potřeba doma mluvit a také, a to hlavně, jsem nikdy nezapomněl jakýkoli post, který na nás s touhle tematikou na sítích vyběhl, patřičně okomentovat,“ přiznal zápasník střední váhy.

Související obsah


Fanoušci dávali Kinclovi částečně za pravdu a příspěvek komentovali slovy, že „Intimnosti mají zůstávat za dveřmi ložnice.“ Na druhou stránku některé komentáře byli i vůči sportovci kritické. „Jak můj přítel! Mě se fotky takové fotky líbí! Naopak mi přijdou ženy roztomilé, ne sexy!“

Související obsah


Tento komentář však nechal otce malé Anežky klidným a přiznal, že to nebylo tak hrozné, i když jeden slabý moment tam údajně byl. Jaká slabší chvilka se objevila, to Kincl nepřiznal. Na každý pád bude zajímavé sledovat, co dalšího mu otcovský život přinese.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.