Fotbal

Havertz už je v tréninku Chelsea, dojemně zavzpomínal na Leverkusen

Havertz už je v tréninku Chelsea, dojemně zavzpomínal na Leverkusen
Zdroj: Profimedia/ twitter / kolážtn.cz

Fotbalista Kai Havertz už definitivně patří londýnské Chelsea. Talentovaný německý ofenzivní hráč podepsal pod Stamford Bridge smlouvu na pět let a Blues za něj obětovali rekordních 100 milionů eur. 21letý fotbalista se však se svým bývalým klubem neloučil vůbec lehce. S Leverkusenem se rozloučil dojemným videem.

„Drazí fanoušci Bayernu. Opravdu mě mrzí, že se s vámi musím rozloučit touto cestou. V klubu jsem působil 10 let a strávil zde polovinu svého života. K Leverkusenu mě pojí spousta vzpomínek,“ mluví na videu Kai Havertz.

 

Rodák z Cách přestoupil do Bayeru v 11letech a postupně se vypracoval mezi hlavní hvězdu A-týmu. V uplynulé sezoně odehrál Havertz za Leverkusen 45 zápasů, ve kterých si připsal 18 gólů.

A message from Kai Havertz to the Bayer 04 fans. Youll always be a member of the #Werkself family, Kai! Im not crying, you are! #DankeKai

Zveejnil(a) Bayer 04 Leverkusen dne Ptek 4. z 2020

21letý talent německého fotbalu byl dlouhou dobu v hledáčku Chelsea, která před letošní sezonou v Premier league mohutně zbrojí.

Do týmu tak už přivedla šutéra z Lipska Timo Wernera, nyní ho doplní i německý krajan Havertz, za kterého Chelsea vysázela 100 milionů eur (v přepočtu 2,6 milionu korun).
 

Související obsah

Tato částka udělala z exfotbalisty Leverkusenu zároveň nejdražšího německého fotbalistu v historii.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události