Fotbal

Součkův West Ham si připsal povinný triumf, Skalák slavil s Millwallem

Součkův West Ham si připsal povinný triumf, Skalák slavil s Millwallem
Zdroj: Profimedia

V dalším kole EFL Cupu se představil i West Ham, v jehož sestavě tentokrát chyběl Tomáš Souček. Do hry naskočil Jiří Skalák, který slavil postup s Millwallem.

Skalák se dostal na trávník přesně v 60. minutě za stavu 2:0 pro Millwall. Domácí vzápětí navýšil svůj náskok třetím zásahem a i přes snížení Cheltenhamu oslavil postup.

V dalším kole se Skalákův Millwall může potkat s Burnley, za které hraje Matěj Vydra. To čeká ve středu klání se Sheffieldem.

Součkův West Ham si i bez největších opor poradil s Charltonem, který porazil jednoznančným výsledkem 3:0. V dalším kole se utká s lepším ze dvojice Leeds – Hull.

Související obsah

Aktuální šampion Premier League z Liverpoolu bude čelit Lincolnu, který zvítězil 5:0 na půdě Bradfordu. Loňský finalista z Aston Villy si po triumfu v Burnley na soupeře počká.

Ve středu totiž čeká boj i reprezentačního obránce Tomáš Kalase, který bude s Bristolem čelit Nothamptonu a právě vítěz se postaví Villans. Do hry se může dostat i talent Jan Žambůrek, jehož Brenford bude čelit Southamptonu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události