UFC

Dvořák zůstává v UFC neporažený! Espinosu udolal na body

Český fighter David Dvořák zvítězil i ve druhém zápase v organizaci UFC! Duel s Američanem Jordanem Espinosou v muší váze vyhrál na body, když uspěl hned u třech rozhodčích. Svou neporazitelnost tak prodloužil už na 15 zápasů!

V prvním kole si český bojovník počínal velmi dobře. Dokázal dvakrát přesně mířenými kopy na kotníky soupeře rozhodit a Espinosa dvakrát vstával ze země. Také po jedné ze sérií úderů se Američan dostal do potíží, jenže postupem času se duel srovnal, to když si Espinosa našel cestu blíž na kontakt ke Dvořákovi.
 

I ve druhém kole si David Dvořák poctivě držel postoj a snažil se Espinosu držet v defenzivě. Povedly se mu dva výpady, po kterých Američan našel oporu v kleci. Na výraznější akci se ale dál čekalo.


 

Na začátku třetího kola konečně došlo k ostřejší výměně i klinči a opět z minisouboje profitoval český bojovník, který i nadále dobře četl Espinosovy výpady a nenechal se ničím rozhodit.


Závěr třetího kola už osmadvacetiletý rodák z Hradce Králové kontroloval, a i díky většímu počtu signifikantních úderů si připsal skalp 13. fightera žebříčku muší váhy. Dvořáka tak zcela jistě čeká posun nahoru ze 14. místa.
 

Tomáš Rambousek, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události