United v Carabao Cupu postupují, čeká se na Arsenal i Chelsea

Fotbalisté Manchesteru United si po víkendové porážce v anglické lize spravili náladu alespoň v Carabao Cupu. Druholigový Luton porazili 3:0 a postoupili do čtvrtého kola.

United nenastoupili v nejsilnější sestavě, volno dostali třeba Pogba, Martial nebo brankář De Chea. Dlouho to ze strany favorita nebylo ideální a na gól se čekalo až do 44 minuty, kdy proměnil penaltu Mata.

I ve druhé půli padaly góly až v úplném závěru. United pomohly příchody Bruna Fernandese a Marcuse Rashforda, který v 88. minutě přidal druhou branku. Na konečných 3:0 uzavřel v nastavení Mason Greenwood.

Ve středu večer si o postup zahrají Arsenal nebo Chelsea, zápasy obou londýnských klubů vysíláme na stanicích Nova Sport 1 a 2.