MMA

Druhou výhru v UFC slavil Dvořák jídlem. Když to vyjde, rád by cestoval

Jeden ze dvou českých bojovníků, aktuálně působících v UFC, David Dvořák má za sebou druhý zápas a druhé vítězství. Dvořák televizi Nova po příletu prozradil, jak výhru oslavil nebo jaké jsou jeho osobní i profesní plány.

Svým druhým vítězstvím v UFC Dvořák prodloužil vítěznou šňůru už na patnáct soubojů. Naposledy prohrál před dlouhými osmi lety. To si každopádně zaslouží oslavu a bijec muší váhy slavil především pořádným žvancem.


"My jsme slavili hlavně jídlem. Když je zápasník na dietě, tak jediné, co chce, je hodně jídla, takže jsme všude chodili, hrozně se přežírali a všechno tohle, co k tomu patří. Nějaké pivo na oslavu bylo a tak nějak poklidně," prozradil, jak slavil spolu se svými trenéry.


Další zápas zatím neplánuje, v říjnu by chtěl dělat semináře a trénovat s různými lidmi po celé republice. Na dalšího soupeře zatím nemyslí: "Z té top desítky už si člověk těžko vybírá, protože to je jeden řezník vedle druhého, takže se nechám překvapit."

Související obsah"Chtěl bych se podívat do Polska. Je tam pár zajímavých míst, trošku turistiky, pokud to teda vůbec půjde. S přítelkyní bychom chtěli do Egypta, ale je otázka, jestli to v této situaci bude možné. Přinejhorším to projezdit po Čechách," chápe, že koronavirus může narušit jeho plány na dovolenou.

Související obsahO zápasové taktice promluvil také jeden z Dvořákových trenérů Jan Maršálek. Taktických pokynů se dle jeho slov Dvořák povětšinou držel. "Přesně dodržoval většinu z nich, chyběl tam takový závěr trošku, ale prostě to tam v tu chvíli asi neviděl," zhodnotil zápasovou strategii.

Celý rozhovor s Janem Maršálkem o strategii, zranění plánech a oslavách: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události