Fotbal

Příroda zavolala! Opora Tottenhamu pobavila svým úprkem ze hřiště

Příroda zavolala! Opora Tottenhamu pobavila svým úprkem ze hřiště
Zdroj: Profimedia/Instagram @ericdier15, koláž TN.cz

Fotbalisté Tottenhamu zvítězili ve šlágru Carabao Cupu až po penaltách. Hodně krušné chvíle ale zažil obránce Eric Dier, kterého v průběhu druhého poločasu postihly nečekané potíže.

Vše se událo v 77. minutě, kdy kamery náhle zabraly Diera prchajícího z placu do útrob stadionu. Za ním se poté vydal i zjevně překvapený trenér Spurs José Mourinho.

Nečekaná bojovka neměla dlouhého trvání, fotbalista si řádně ulevil na toaletě a poté sprintem znovu zamířil na hřiště. "Nedalo se nic dělat. Příroda zavolala!" vyprávěl již se širokým úsměvem po zápase Dier. "Slyšel jsem, že během mé krátké nepřítomnosti měl soupeř šanci, ale neproměnil jí," ulevilo se 26letému reprezentantovi hned na dvou frontách.

Související obsah

Vtipně vypadající moment okomentoval i trenér Tottenhamu. "Musel jít. Šel jsem za ním a snažil se na něj vyvinout trochu tlak, abych ho měl co nejdřív zpátky na hřišti," řekl Mourinho pro Sky Sports. Podle něj za všechno mohl náročný program, Dier odehrál druhý těžký zápas během 48 hodin.

Tottenham krátce po jeho návratu z "oné místnosti" vyrovnal a rozhodl v penaltách, přičemž v první sérii se trefil právě Dier, který byl oceněn jako nejlepší hráč duelu.

Související obsah

Cenu pak věnoval právě svému keramickému zachránci. "Ten pravý muž zápasu," napsal pak Dier na svůj instagram s notnou dávkou humoru.

Zobrazit pspvek na Instagramu

The real M.O.M

Pspvek sdlen Eric Dier (@ericdier15),

Tottenham má opravdu složitý program. Již ve čtvrtek odehraje klíčový zápas s Maccabi Haifa o postup do základní skupiny Evropské ligy a v neděli čeká Spurs v rámci Premier League cesta na trávník Manchesteru United.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události