UFC

Ranař z UFC to přehnal. Vyrobil v baru pracovní úraz, čeká ho vězení!

Ranař z UFC to přehnal. Vyrobil v baru pracovní úraz, čeká ho vězení!
UFC zápasník Ben Sosoli Zdroj: Profimedia

MMA zápasník Ben Sosoli se v kleci chvíli nepředstaví. Za nepřiměřené zpacifikování opilého návštěvníka nočního klubu byl odsouzen na 22 měsíců za mřížemi. Kromě trestu přišel i o smlouvu s UFC.

30letý zápasník byl souzený za napadení stálého zákazníka před barem v australském městě Melbourne v září 2019. Sosoli v podniku působil jako člen ochranky.Obětí se stal neznámý muž, kterému byl odepřen vstup kvůli nadměrnému požití alkoholu. Ten však nedbal zákazu a do klubu dvakrát proklouzl. Při druhé návštěvě jej Sosoli vynesl ven a následně udeřil pěstí, čímž zákazníkovi způsobil frakturu čelisti, která si vyžádala speciální operaci.

Související obsahNovozélandský rodák se u soudu hájil tím, že mu muž vyhrožoval, ale nakonec za nepřiměřené užití násilí obdržel trest ve výši 22 měsíců. Před podmínečným propuštěním musí za mřížemi strávit minimálně polovinu trestu.
 

„Od vás se očekává, že na provokace budete reagovat jinak,“ odpověděl soudce Gavan Meredith profesionálnímu MMA zápasníkovi.

Související obsahAčkoli Sosoli (7-3-1NC) v UFC zůstává na soupisce evidovaných zápasníků těžké váhy, v zahraničních zdrojích se objevily informace, že o smlouvu přišel. V nejprestižnější MMA organizaci přitom absolvoval jen dva zápasy. Oba prohrál, ale výsledek jeho debutu s Gregem Hardym byl anulován.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.