UFC

Něco se chystá! Druhý zápas Jiřího Procházky v UFC je na dohled

Něco se chystá! Druhý zápas Jiřího Procházky v UFC je na dohled
UFC zápasník Jiří Procházka | Zdroj: Profimedia

Dlouhé čekání je u konce. Trenér a manažer Martin Karaivanov naznačil, že jednání s UFC o druhém zápase Jiřího Procházky se blíží do finále.

 „Team Denisa - něco velkého se chystá … více info již brzy,“ informoval Karaivanov na sociální sítích, že se věci kolem jeho svěřence daly do pohybu.
 

Televize Nova trenéra a manažera Jiřího Procházky konktaktovala, ale bohužel s ohledem na domluvu s UFC nemůže žádné bližší informace prozradit. Jediné, co vzkázal, je: „Bude to stát za to.“
O jaký zápas jde, se může zatím jen diskutovat, ale každopádně dobrá zpráva je, že se věci posunuly kupředu. Procházka totiž po senzační premiéře dlouho hledal možného soupeře. Jeho tým se chtěl střetnout s někým lépe postaveným. Český samuraj uzavírá TOP 5 polotěžké váhy. Před ním je Rakič, který výzvu odmítl, dále Santos a Teixeira, kteří se spolu utkají v listopadu. Jediní volní tak jsou Dominick Reyes či šampion Blachowicz.

Související obsah

Samozřejmě se nabízí i možnost změřit síly s někým ze zbytku žebříčku, kde se možností nabízí více, ale Procházka by takovým zápasem mohl více ztratit, než získat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události