šipky

Šance pro stav nouze: Hrajte mistrovství ČR a Slovenska v šipkách online!

Šance pro stav nouze: Hrajte mistrovství ČR a Slovenska v šipkách online!
Zdroj: facebook

V době, kdy má skoro veškeré sportovní dění v České republice nucenou koronavirovou pauzu, přichází jedinečná nabídka pro všechny kteří by se chtěli zúčastnit Online mistrovství České republiky a Slovenska 2020 v šipkách.

 Přihlásit se může každý občan České republiky a Slovenska a dokonce v době turnaje nemusí být na území ČR a Slovenska. Důležité ale bude dobré internetové připojení.

Hrát se budou kategorie juniorek, juniorů, žen a mužů. V kategorii juniorek a juniorů mohou hrát pouze narození v roce 2003 a mladší. Kategorii mužů a žen nemohou hrát mladší 16 let.

Hráči přitom nemusí bý registrováni v žádné šipkové organizaci.

Zápasy se uskuteční pomocí videohovoru přes Messenger, nebo pokud budou hráči ochotni vyměnit si svá telefonní čísla, lze použít také WhatsApp, Viber atd.

Další podrobnosti o jedinečném turnaji, nad kterým si vzal záštitu Nova Sport najdete na facebookovém profilu mistrovství.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.