Hokej

Hokejistka pobavila maskou Jágra! Oblékla jeho dres i legendární účes

Hokejistka pobavila maskou Jágra! Oblékla jeho dres i legendární účes
Zdroj: Profimedia/Twitter @nhl, koláž TN.cz

Americká hokejová legenda v kůži české hokejové legendy. Jedna z nejlepších hráček světa Brianna Deckerová zvolila na halloween masku svého idola – české ikony Jaromíra Jágra.

K americkému halloweenu tradičně patří různorodé kostýmy. Lidé se tak mohou na chvilku převtělit do jakékoliv role. Olympijská šampionka Deckerová zvolila hráče, který je pro ní velkým vzorem.

A tím hráčem není nikdo jiný, než kladenský rodák Jaromír Jágr, který i před padesátkou ukázal světu, že je na ledě stále platný. Díky své úžasné kariéře zůstal v srdcích milionů fanoušků po celém světě a inspiroval i hokejistku, která má šest titulů mistryně světa a s americkou reprezentací ovládla i ženský turnaj na poslední olympiádě v Pchjongčchangu.

To, že je pro Deckerovou "šedesát osmička" velkým vzorem, potvrdila i v rozhovoru pro nhl.com, kde dostala otázku na to, s kým by si coby vášnivá hráčka karet ráda zahrála. "Jaromír Jágr, můj největší oblíbenec. Vyrostla jsem na jeho idolu, takže by bylo bezva si s ním zahrát," řekla tehdy.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události