UFC

Pořádná romantika! UFC ranař se zasnoubil na pláži při západu slunce

Pořádná romantika! UFC ranař se zasnoubil na pláži při západu slunce
Max Holloway se zasnoubil s Alessou Quizonovou | Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Max Holloway

Bývalý UFC šampion pérové váhy Max Holloway má pořádné důvody k oslavám. K nově domluvenému zápasu s Calvinem Kattarem se přidala další velká novina. Havajský ranař se zasnoubil.

„Řekla ano,“ pochlubil se zápasník s fanoušky o radostnou novinu. Přítelkyni Alessu Quizonovou o ruku požádal přímo na pláží při západu slunce.


Pár spolu začal randit v únoru 2020, krátce poté, co se Alessa rozešla s bývalým přítelem Ciao Ibellim. Po prvním nezdařeném zasnoubení nyní vyšla vstříc novému závazku. Souhlasila a doplní dvojici Hollowayů – Maxe a Rushe, zápasníkova osmiletého syna z předchozího vztahu.
Stejně jako Max, i jeho snoubenka exceluje ve vrcholovém sportu. V žebříčku Světové surfové ligy ji patří 83. příčka. Svůj um ve zdolávání vln často prezentuje svým fanouškům na sociálních sítích.

Zasnoubení však není jediná dobrá zpráva posledních dnů. UFC nedávno oznámilo příští zápas Maxe Hollowaye. Po dvou porážkách a ztrátě titulu s Alexanderem Volkanovskim se havajský ranař vrátí do klece 16. ledna. V hlavní zápase večera ho vyzve Calvin Kattar, šestka pérové váhy.Sledujte nadcházející galavečer UFC 255: Figueiredo vs. Perez v neděli 22. listopadu živě od 4:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události