Hokejista Vladimír Sobotka má za sebou veleúspěšný zápas v dresu Sparty. Pražskému týmu totiž pomohl třemi body k výhře 5:1 nad Českými Budějovicemi.
Hokejovým Budějovicím se herně nedaří a už se propadly až na poslední místo extraligy. Jejich rozpoložení jasně dokumentoval výkon proti Spartě.
Naopak za pražský tým zářil Vladimír Sobotka, zkušená posila se zkušenostmi z NHL si v zápase připsala dva góly a jednu asistenci.
S jeho přispěním tak nakonec Sparta zvítězila 5:1 a upevnila si třetí místo v lize, Budějovice jsou nadále poslední.
Tipsport extraliga
Motor České Budějovice - HC Sparta Praha 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Karabáček (A. Raška, Michnáč) - 4. Sobotka (R. Horák, Tomášek), 23. R. Horák (Tomášek, Sobotka), 34. A. Kudrna (Pech), 34. R. Horák (M. Jandus, Dvořáček), 55. Sobotka (R. Horák, Řepík).