Hokej

Mladá Boleslav reaguje na problémy v obraně! Sehnala na měsíc Američana

Mladá Boleslav reaguje na problémy v obraně! Sehnala na měsíc Američana
Zdroj: Profimedia

I když se Motoru momentálně vůbec nedaří, uvolnil do Mladé Boleslavi obránce Conora Allena. Středočeši mají v obraně velké personální problémy a museli jednat. Allen přichází na měsíční hostování.

Bruslařskému klubu aktuálně chybí tři stabilní obránci. Logicky tak tuto díru musel zalepit. Z jihu Čech přichází 30letý rodák z Chicaga.

Dlouhodobě má Boleslav mimo hru Marka Hrbase a v Litvínově se naposledy zranil Ondřej Dlapa. Navíc na reprezentační sraz hráčů do 20 let uvolnila Karla Klikorku.

Související obsah

"Všichni tři by měli být do měsíce zpátky na ledě. Do té doby ale potřebujeme do zadních řad výpomoc. Conor je výborný bruslař a bek se zkušenostmi ze zámoří. Na druhou stranu už v Čechách působí už třetí sezónu, takže pro něj zdejší vody nejsou neznámé. Věřím, že nám dokáže pomoct," prozradil pro klubový web sportovní ředitel Václav Nedorost.

Související obsah

Allen v tomto ročníku Tipsport extraligy odehrál 14 zápasů a vstřelil jednu branku. Před přestupem do Motoru nastupoval v Česku za Plzeň a Hradec Králové. Celkově v extralize odehrál 83 zápasů. V NHL jich má na kontě sedm v dresu New Yorku Rangers.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události