Zápas

Český zápas znovu slaví! Hanzlíčková vybojovala stříbro

Český zápas znovu slaví! Hanzlíčková vybojovala stříbro
Adéla Hanzlíčková Zdroj: twitter český olympijský tým

Česká zápasnice Adéla Hanzlíčková naplnila své medailové ambice a na Světovém poháru v zápase v Bělehradu vybojovala stříbro.

Světový pohár v Bělehradu je letos náhradou za neuskutečněné mistrovství světa, a tak se úspěchy velmi cení. Po bronzovém umístění Artura Omarova se zadařilo i Adéle Hanzlíčkové.

Loňská vicemistryně Evropy si poradila s Bulharkou Georgievovou, Ruskou Velijevovou, ale ve finále nestačila na Meerim Žumanazarovovou z Kyrgyzstánu. V boji o zlato v kategorii do 68 kilogramů prohrála Češka 2:8.

Související obsah

Stříbro je pro Hanzlíčkovou úspěch, ale nyní se už její pozornost bude plně soustředit směrem k olympijským hrám, na kterých by ráda pro Česko získala cenný kov.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.