Fotbal

Ambiciózní Ústí má nového kouče! Povede ho bundesligový šampion

Ambiciózní Ústí má nového kouče! Povede ho bundesligový šampion
Zdroj: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Bývalý reprezentant David Jarolím má nové trenérské angažmá. Od jarní části povede fotbalisty Ústí nad Labem. Smlouvu podepsal do června 2024 s opcí na další dva roky.

S mužstvem, u kterého má pokračovat v začleňování mladíků do sestavy, se odchovanec Slavie a dvojnásobný bundesligový mistr poprvé uvidí 13. ledna, kdy začíná příprava na jarní část sezóny.

"Mám z toho dobrý pocit. Důležité je, že máme společnou sportovní filozofii. V Ústí je dobře nastavena práce s mladými hráči, kteří spolu se zkušenou osou týmu tvoří ambiciózní celek, a této filozofie se určitě budeme držet," citoval Jarolíma ústecký web.

Související obsah

Ústí je aktuálně třetí v tabulce, jen čtyři body mu chybí na vedoucí Hradec Králové. Jarolím by chtěl navázat na dobré výsledky a džet tým mezi aspiranty na postup.

"Žádné konkrétní umístění v tabulce jsme si nestanovili, do každého zápasu ale půjdeme s cílem vyhrát. Mojí ambicí je samozřejmě zůstat v horních příčkách tabulky," dodává Jarolím.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.