UFC

Šéf UFC ukázal apartmán v Abú Zabí. Je obklopen luxusem i sladkostmi

Šéf UFC ukázal apartmán v Abú Zabí. Je obklopen luxusem i sladkostmi
Koláž apartmánu Dany Whitea v Hotelu W na ostrově Yas | Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Dana White

Šéf organizace má před sebou náročný víkend, a tak mu hotel na ostrově Yas připravil pro odpočinek apartmán snů. K dispozici má vlastní bar, neomezný zdroj sladkostí i čokoládového McGregora.

Dana White do Abú Zábí, kde se mezi 16. a 24. lednem uskuteční hned tři UFC galavečery, dorazil v úterý. Přes sociální sítě fanoušky provedl svým královstvím. A odhalil hned několik dost parádních věcí, které mu pobyt zpříjemní.“Jsem ve stejném pokoji jako minule, ale není to stejné. Opravdu se soustředí na detail a upravili ho tak, aby odpovídal mému současnému rozpoložení,“ zahájil White prohlídku.
Podívejte se na prohlídku apartmánu šéfa UFC:
V apartmánu nesmí chybět konferenční místnost, kde vznikají plány nejprestižnější MMA organizace světa. Tu zdobí velká tabule s nápisem “Umění války“ a vlajky zemí jednotlivých zápasníků, mezi kterými nechybí ani vlajka česká. Vždyť právě v Abú Zabí v červenci debutoval Jiří "Denisa" Procházka.


Asi nejparádnější dekorací je stánek poutající na zlatý hřeb nabitého zápasnického týdne, galavečer UFC 257. V kleci se podruhé střetne Conor McGregor a Dustin Poirier a Dana White má inscenaci jejich zápasu v obývacím pokoji. Figurky jsou s čokolády.
Nechybí ani bar se všemi možnými druhy alkoholu, pult s širokou nabídkou sladkostí i vlastní stroj na popcorn. White má k dispozici i moderní kuchyň, a také si přes tablet může objednat jídlo z jakékoliv restaurace na ostrově.Prezident organizace ve videu tvrdí, že se od nového roku snaží jíst zdravěji, a i to hotelový zaměstnanci vzali v úvahu. Na výběr má tak dva typy menu, jedno “Tlustý jako prase“, kde je například pizza či kuřecí křidélka a druhé plné zeleniny s názvem “Fit jako prase“.

Související obsahUFC smršt galavečerů započne 16. ledna UFC Fight Night: Holloway vs. Kattar, následovat bude 20. ledna UFC Fight Night: Chiesa vs. Magny a 24. ledna UFC 257: McGregor vs. Poirier 2.
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události