Hokej

Nové studio NHL se speciálními hosty již dnes na Nova Sport 1!

Nové studio NHL se speciálními hosty již dnes na Nova Sport 1!
Zdroj: TV Nova

Dnes poprvé můžete vidět zbrusu nové studio NHL, které pro vás každý týden bude připraveno v rámci sobotních zápasů, které se pro diváky v Evropě hrají v ty nejpřijatelnější časy. Do studia dorazí manažer Davida Pastrňáka Aleš Volek. Začínáme v 18:45 na Nova Sport 1 a Voyo!

V novém studiu se budou moct diváci těšit každý týden na různé hosty. "Budeme si zvát agenty, trenéry i hráče. Pokud nebudou moct dorazit přímo, pokusíme se s nimi spojit alespoň telefonicky nebo přes skype," říká dramaturg studia Roman Jedlička.

Jako první se do studia, které vypadá jako hokejové hřiště, podívá agent Davida Pastrňáka Aleš Volek. A to není vše! "Po druhé třetině se telefonicky spojíme s Davidem Kašem. A možná si zavoláme i s Davidem Pastrňákem," doplnil Jedlička.

Zdroj: TV Nova

Studio začíná v 18:45 a moderovat ho bude Štěpán Sokol. V 19:05 pak začne zápas mezi New Jersey Devils a Bostonem Bruins. Od 22:05 se můžete těšit na zápas mezi Arizonou Coyotes a San Jose Sharks. To vše na Nova Sport 1 a Voyo! Komentátory budou Filip Šedivý a Roman Jedlička. 

Související obsah

Nové sezóna NHL včetně studia byla i jedním z témat v nedavné Snídani s Novou.

Podívejte se také na rozhovory s komentátory letošní sezóny NHL!

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události