Fotbal

Nová rapová hvězda? Ronaldinho si v klipu užívá divokou párty plnou dívek

Nová rapová hvězda? Ronaldinho si v klipu užívá divokou párty plnou dívek
Zdroj: Profimedia/ youtube / kolážtn.cz

Bývalý brazilský fotbalista Ronaldinho zřejmě našel nový smysl života. Po propuštění z vězení se totiž vrhl na hudební kariéru a v novém videoklipu si po boku brazilské rapové skupiny užívá společnost spoře oděných dam.

Bývalý mistr světa a vítěz Ligy mistrů vstoupil do nového roku s novými ambicemi. Po konci fotbalové kariéry se totiž rozhodl, že začne fušovat do muziky.

Důkazem budiž nový videoklip, kde Ronaldinho figuruje po boku brazilské rapové skupiny Tropa do Bruxo. Soudě podle záběrů se navíc 40letý exfotbalista rozhodl veřejnost dost šokovat, a tak ve videoklipu řádí s téměř nahatými dívkami a užívá si jednu velkou party.

Související obsah

Nicméně držitel Zlatého míče z roku 2005 míří ještě výše. V tomto roce chce dokonce vydat dalších osm singlů.

Ostatně k muzice měl Ronaldniho vždy blízko. Už v roce 2016 se podílel na písničce, která byla určena pro paralympiádu v Riu 2016. O rok později pak vydal také píseň "Sozinho"


"Vždy jsem měl blízko k R&B, rapu, hip hopu a v posledních letech i k trapu. Doufám, že se moje hudba dotkne srdcí posluchačů," prohlásil Brazilec.

Související obsah

Brazilec Ronaldihno neprožil příliš úspěšný rok 2020. V březnu byl se svým bratrem zadržen za držení falešných osobních dokladů v Paraguayi a oba sourozenci museli do vězení, kde strávili 32 dnů.

Související obsah

Po srpnovém propuštění pak na konci října zase onemocněl koronavirem. Muzika mu tak má pravděpodobně pomoci, aby přišel na jiné myšlenky a začal zase ukazovat svůj typický úsměv.
 

Na fotbalové kousky Ronaldinha se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.