Messi a spol. musí v poháru zabrat. V FA Cupu končí cesta Tottenhamu

Fotbalisté Sevilly dokázali v úvodním semifinálovém zápase dokonale překvapit favorizovanou Barcelonu a po výhře 2:0 mají do finále Španělského poháru zatím blíže. To v anglickém FA Cupu končí cesta Tottenhamu, který nestačil v prodloužení na Everton. Dál jde i Manchester City.

Barcelona sice nechtěla nic ponechat náhodě a do základu postavila i Lionela Messiho, nebylo to však příliš platné.

Sevilla totiž hrála skvěle a ve 25. minutě šla do vedení zásluhou Koundeho. Výkon domácího týmu pak korunoval v závěru exbarcelonský hráč Ivan Rakitič, který zvýšil na 2:0.

Do odvety tak musí Katalánci výrazně přidat.