Fotbal

Trable slavného kouče! Vykradli mu dům, lupiče vyrušila dcera

Trable slavného kouče! Vykradli mu dům, lupiče vyrušila dcera
Zdroj: Profimedia

Nepříjemné věci musí řešit slavný italský kouč Carlo Ancelotti. Na konci minulého týdne byl totiž vykraden a lupiči si odnesli jeho trezor. Asi by si toho vzali s sebou více, ale vyrušila je trenérova nevlastní dcera.

61letý kouč Evertonu byl do této doby se svým bydlením naprosto spokojený, což také prohlašoval pro britská média. "Cítím se v Cosby opravdu dobře, bydlím v pěkné oblasti. Mám blízko k moři, kde je nádherná, dlouhá pláž. Dají se tu podnikat výlety na kole nebo pěkné procházky," prohlásil tehdy.

Nyní už ale trojnásobný vítěz Ligy mistrů tak spokojený zřejmě nebude. Když se o nepříjemné situaci dozvěděl, připravoval zrovna své svěřence na ligový duel s Fulhamem. V tu chvíli ale ihned vyjel za svou vystrašenou dcerou, která zavolala policii.

Související obsah

"V pátek vnikli dva pachatelé v černém oblečení a kuklách do domu pana Ancelottiho v Cosby poblíž Liverpoolu a odcizili trezor. Obyvatelé domu nebyli zraněni, po pachatelích se pátrá," prohlásila policie po vloupačce.

Trezor však neodnesli daleko. "Trezor z domu pana Ancelottiho byl nalezen na parkovišti poblíž Masefield Road v Thorntonu. Zda se z jeho obsahu něco ztratilo, nebudeme komentovat," dodala policie.

Připomeňte si parádní přestřelku mezi Evertonem, který vede právě Ancelotti, a Tottenhamem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události