Hokej

Jágr a hokejové hvězdy nezapomněli! Společně popřáli k MDŽ

Jágr a hokejové hvězdy nezapomněli! Společně popřáli k MDŽ
Ženský hokejový národní tým (leden, 2020) Zdroj: Profimedia

Krásné gesto si pro něžné pohlaví připravily české hokejové hvězdy v čele s Jaromírem Jágrem. Společným video vzkazem popřáli k Mezinárodnímu dnu žen, a zvláště pak přejí ženám, které budou hájit české barvy na ledě.

Přání nahráli hokejová legenda Jaromír Jágr, Dominik Kubalík z Chicago Blackhawks, Radek Smoleňák z Mountfield Hradec Králové, David Tomášek z HC Sparta Praha a Robert Kousal z Pardubic.A kromě přání všem ženám k jejich mezinárodnímu dnu, zvláště popřáli českým hokejistkám v národním týmu, které v květnu čeká Mistrovství světa 2021 a v dubnu kvalifikační turnaj na Zimní olympijské hry 2022 v Pekingu.

“Speciálně pak našim hokejistkám, které se připravují v těžkých podmínkách na mistrovství světa a zároveň i na kvalifikaci na olympijské hry. Budu vám držet palce a věřím vám, že obě tyto akce skvěle zvládnete,“ přál hráč s číslem 68.
 

“Občas to tak nevypadá, ale my chlapi si vám obrovsky vážíme,“ navázal křídelník Smoleňák.
 

Ženám přálo také křídlo Chicaga Dominik Kubalík. Tomu se letos v NHL daří náramně. Podívejte se na jeho trefu proti Columbusu:


Na olympijských hrách se představí deset týmů. Šest nejlepších celků světového žebříčku a čínský nároďák má účast jistou. O zbývající tři místa se bude bojovat mezi 26. a 29. dubnem. České hokejistky jsou v žebříčku zatím sedmé, tedy hned pod čarou přímých postupujícíh. V případě úspěchu by to bylo vůbec poprvé, co se lvice na hrách představí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události