Fotbalisté Rennes jsou zpátky na vítězné vlně, dohrávali ale v deseti

Fotbalisté Rennes dokázali v utkání 30. kolo Ligue 1 zdolat Méty 3:1 a dostali se na sedmé místo tabulky. Celý druhý poločas navíc hosté dohrávali v deseti. Marseille nezvládla venkovní duel s Nice, ve kterém podlehla svému soupeři 0:3.

Smutným hrdinou zápasu Rennes s Métami se mohl stát útočník Jérémy Doku. Belgičan sice otevřel skóre. Ve druhé půli ale za stavu 2:0 dost brutálně sundal soupeře a viděl červenou kartu.

Domácí Méty však přesilovku nedokázaly využít a v 88. minutě dostaly gól na 0:3. Definitivní skóre pak alespoň kosmeticky upravil Yade.

Olympique Marseille se letos pohybuje pouze na hraně evropských pohárů, a ani duel v Nice mu vůbec nevyšel. Dvanáctý celek Ligue 1 si s favoritem poradil 3:0 a poskočil již na desáté místo. Marseille patří stále šestá příčka.