APLIKACE TN.CZ
Hokej

Hokejová repre má plán přípravy, začne za týden. Kolik bude hrát klání?

Hokejová repre má plán přípravy, začne za týden. Kolik bude hrát klání?
Zdroj: Stanislav Krasilnikov/TASS/Profimedia

Hokejová reprezentace pod vedením Filipa Pešána zná plán přípravných zápasů. Trénink na mistrovství světa zakončí Českými hrami. Ty se budou konat v Praze.

Nová reprezentační sezóna má začít 30. března prvním třídenním kempem, na němž budou hráči, kterým v evropských soutěžích skončila sezóna.

Další dva, již čtyřdenní, budou následovat postupně v nadcházejících dvou týdnech. Národní tým se posléze přesune do fáze přípravných zápasů, jichž bude šest.

Úvodní dvě přípravná klání odehrají čeští hokejisté s Rakouskem. Začnou 22. dubna ve Vídni a o dva dny později si střihnou odvetu v Jindřichově Hradci.

Na přelomu dubna a května se pak Pešánův výběr popere v Norimberku s Němci a o týden později v Praze se Slovenskem.

Související obsah

Poslední prověrkou před šampionátem v lotyšské Rize budou České hokejové hry, které jsou v plánu mezi 12. a 15. květnem. Konat se budou kompletně v Praze.

Program české hokejové reprezentace:

30. 3. – 1. 4. přípravný kemp (Tipsport aréna, Holešovice)

5. – 8. 4. druhý přípravný kemp (Tipsport aréna, Holešovice)

12. – 15. 4. třetí přípravný kemp (Tipsport aréna, Holešovice)

 

22. 4.: Rakousko – Česko (Vídeň)

24. 4.: Česko – Rakousko (Jindřichův Hradec)

29. 4. a 1. 5.: Německo – Česko (Norimberk)

6. a 7. 5.: Česko – Slovensko (Praha)

12.–15. 5. České hokejové hry (Praha)

Česká reprezentace se naposledy představila na Švédských hrách, kde prohrála v posledním zápase s Ruskem:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události