Fotbal

Půjde Salah do Španělska? Jednoho dne možná, říká egyptská hvězda

Půjde Salah do Španělska? Jednoho dne možná, říká egyptská hvězda
Zdroj: Profimedia

Mohamed Salah patří mezi největší hvězdy Liverpoolu, ale poslední dobou se často mluví o jeho možném přestupu do Realu Madrid. Sám egyptský fotbalista nyní prozradil, jak to s jeho přestupem do Španělska vypadá.

Liverpoolu se v Premier League po mistrovské sezoně vůbec nedaří, a tak se dá čekat, že v létě by mohlo dojít k oživení týmu. Delší dobu se již spekuluje o tom, že Mo Salah by mohl přestoupit do Realu Madrid, se kterým se právě Liverpool utká v čtvrtfinále Ligy mistrů.

Ještě před jejich střetnutím vyzpovídal španělský deník Marca Mohameda Salaha a došlo i na jeho možný přesun na Pyrenejský poloostrov.

"Doufám, že budu hrát fotbal ještě mnoho let," odpověděl na dotaz, zda si po Serii A a Premier League vyzkouší také španělskou ligu. "Proč ne, nikdy nevíte, co se stane v budoucnosti, takže možná jednoho dne, ano," dodal.

Související obsah

Salahovi končí smlouva v létě roku 2023, ale zda do té doby vydrží na Anfieldu není jisté: "Není to na mě, uvidíme, co se stane, ale raději bych o tom nyní nemluvil," řekl nejistě.

Egyptský střelec bude mít proti Realu o motivaci postaráno, se Sergiem Ramosem má nevyřízené účty z roku 2018. Tehdy ve finále Ligy mistrů španělský obránce poslal Salaha k zemi a tehdejší největší tahoun týmu musel po půlhodině střídat kvůli vykloubenému rameni.

Související obsah

"Řekněme, že mám speciální touhu vyhrát ten zápas a dostat se do semifinále, ale cokoliv se nyní stane, výsledek z Kyjeva (dějiště finále LM 2018) už nezmění," uvedl Salah. Čtvrtfinálová bitva mezi Realem a Liverpoolem začne 6. dubna v Madridu a odveta se odehraje v Liverpoolu o osm dní později.

Letos se Liverpool v lize trápí, loni přitom po třiceti letech slavil titul:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události