Golf

Vyšetřování je u konce. Policie zjistila příčinu Woodsovy autonehody!

Policie v Los Angeles ukončila vyšetřování autonehody Tigera Woodse. Po získání informací z černé skřínky zjistila příčinu havárie, ale veřejnost se ji možná nikdy nedozví.

Policie Los Angeles uzavřela případ únorové nehody slavného golfisty, při které jeho vůz sjel z cesty a skončil převržen v nedalekém křoví. Vyšetřovatelé po měsíčním vyšetřování a díky informacím z černé skříňky odhalili příčinu.

 

"Příčina byla nalezena a případ uzavřen," ohlásil šéf Alex Villanueva. Se zveřejněním informací však musí počkat, dokud jim účatsník nehody nedá souhlas.
 

“Spojili jsme se s Woodsem a jeho zástupcem. Naskytly se osobní důvody, proč nemůžeme informace o vyšetřování zveřejnit. Pokud nám dají povolení, budeme moci veškeré informace týkající se nehody zvěřejnit,“ vysvětil šerif.
 

Krevní testy již krátce po nehodě vyvrátily řízení pod vlivem alkoholu či omamných látek.

Související obsahWoods havaroval 23. února v ranních hodinách. Záchranáři jej museli s poškozeného auto vyprostit kleštěmi a při nehodě utrpěl četné fraktury dolní pravé končetiny. Nedávno byl propuštěn z nemocnice do domácí péče, kde se zotavuje z prodělaných operací.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události