PSG rozstřílelo Štrasburk a opět se přiblížilo Lille na tři body

Fotbalisté PSG zvládli v pohodě zápas 32. kola Ligue 1 na hřišti Štrasburku. Zvítězili jednoznačně 4:1 a opět se přiblížili k vedoucímu Lille na tři body. Ve druhém zápase remizoval Montpellier s Marseille 3:3.

Na první branku zápasu se nečekalo příliš dlouho. V 16. minutě si pohrál s obráncem Kylian Mbappé a zakončil přesnou střelou mezi nohy. Na 2:0 zvyšoval střelou z vápna Pablo Sarabia.

V poslední minutě prvního poločasu zvýšil na 3:0 tvrdou ranou Moise Kean. Domácí sice po změně stran korigovali zásluhou Moiseho Diona Sahiho, ale na konečných 4:1 dal z přímého kopu Leandro Paredes.