Jakub Vrána

Byla to jízda, loučí se s Vránou Wilson. Nejhorší výměna, říká Kempný

Byla to jízda, loučí se s Vránou Wilson. Nejhorší výměna, říká Kempný
Zdroj: Profimedia

Největší výměnou v rámci pondělní uzávěrky přestupů byl bezkonkurečně přesun Jakuba Vrány, Richarda Pánika a draftových výběrů do Detroitu výměnou za útočníka Anthonyho Manthu. S mladým útočníkem se rozloučilo hned několik spoluhráčů.

Hodně pozdviždění vzbudila výměna talentovaného Jakuba Vrány a zkušeného útočníka Richarda Pánika za Anthonyho Mantu. Detroit navíc dostal i draftové výběry, jedna byla dokonce i v prvním kole.

Oblíbený útočník, který hokejem vyrostl v pražských Letňanech a s Capitals vyhrál jeden Stanley Cup doplní v Red Wings Čechy Filipa Hronka a Filipa Zadinu.

Související obsah

S pětadvacetiletým Vránou se rozloučila dvojice českých spoluhráčů, ale také tvrďák Tom Wilson. Byla to jízda po tvém boku bratře, hodně štěstí v další kapitole, pronesl řízný útočník s číslem 43.

Pozadu nezůstal ani Michal Kempný, který s Vránou vyhrál Stanley Cup a byli velcí kamarádi i mimo led. Nejhorší součástí výměn je vidět odcházet skvělé kamarády. Máme spolu krásné vzpomínky, na které nikdy nezapomenu. Budeš mi chybět a přeji ti hodně štěstí v další kapitole. Uvidíme se v Česku, napsal dlouhodobě zraněný český bek, který na instagramu dodal fotku s Vránou a Stanley Cupem.

 

Stejné pocity měl i Vítek Vaněček, který na svou šanci v organizaci Capitals naopak čekal dlouhou dobu. Poprvé v tomto ročníku dostává šanci v brankovišti Washingtonu. Díky za šest skvělých let. Stál jsi po mém boku a pomohl jsi mi, když jsem potřeboval. Přeji ti hodně štěstí, ale už nyní mi chybíš.

Jakub Vrána odchází do Detroitu ve velké výměně: 

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události