Tenis

Ovládne Zverev BMW Open i potřetí? Sledovat můžete na Nova Sport

Antuková sezona a příprava na French Open je v plném proudu. Nadcházející turnaj BMW Open v Mnichově, který se koná příští týden od pondělí 26. dubna, si budete moci vychutnat i na obrazovkách Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Voyo. Mezi největší hvězdy, které se turnaje zúčastní patří světová šestka Alexander Zverev, nesmírně talentovaný Ital Jannik Sinner nebo Nor Casper Ruud.

Největší hvězdou, která se turnaje zúčastní, je domácí Alexander Zverev. Ten dokázal BMW Open opanovat hned dvakrát, když zvedl trofej nad hlavu v letech 2017 a 2018. O rok později se z vítězství trochu překvapivě radoval Chilan Christian Garin, když ve čtvrtfinále vyřadil právě Zvereva. V loňském roce se turnaj kvůli covidové pandemii nekonal.


Dalším zajímavým hráčem, který se BMW Open zúčastní, je Jannik Sinner. Teprve devatenáctiletý Ital se ve svém věku dokázal prokousat už na 19. příčku světového žebříčku a bezpochyby patří mezi největší talenty světového tenisu. V letošním roce už dokonce vyhrál Great Ocean Road Open a postoupil až do finále prestižního turnaje v Miami. A třeba právě Zvereva dokázal loni porazit na antukovém French Open.

Související obsah

Určitě stojí za to sledovat i Caspera Ruuda z Norska, který minulý týden došel až do semifinále tisícovky v Monte Carlu, když nestačil na Andreje Rubleva.


Z českých hráčů dokázal turnaj v Mnichově v minulosti vyhrát třeba Tomáš Berdych, kterému se to podařilo v roce 2009, a Jiří Novák, který zvedl trofej nad hlavu přesně před dvaceti lety. Dalšími významnými úspěchy jsou semifinálové účasti Radka Štěpánka z let 2002 a 2010.

BMW Open začíná v pondělí 26. dubna v 11:05. Přímé přenosy budeme vysílat v průběhu celého týdne na Voyo a zároveň od pondělí do čtvrtka na Nova Sport 1 a od pátku do neděle na Nova Sport 2.

Jakub Martinovský
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události