UFC

Poražený soupeř Procházky měl titul na dosah, nyní prožívá těžký pád

Poražený soupeř Procházky měl titul na dosah, nyní prožívá těžký pád
Procházka bije Dominicka Reyese Zdroj: UFC

Zatímco Jiří Procházka slaví svoji senzační výhru, poražený Dominick Reyes asi prožívá své nejhorší období kariéry. Američan dvakrát bojoval o titul v polotěžké váze, nyní se musí zotavovat ze třetí porážky v řadě.

Oba titulové souboje mu totiž nevyšly a tvrdé KO od českého MMA zápasníka mu cestu k pásu možná definitivně zavřelo.

Dominick Reyes dostal tvrdý loket od Jiřího Procházky ve druhém kole a ihned se složil bezvládně na zem. Jde tak už o druhé tvrdé ukončení, které v UFC utrpěl, naposledy se složitě dával dohromady po porážce se současným šampionem polotěžké váhy Janem Blachowiczem. Naopak předtím prohrál jen těsně s bývalým šampionem Jon Jonesem.

Související obsah

Ačkoliv toho momentálně o zdravotním stavu Reyese příliš nevíme a sám americký fighter zatím mlčí, je jisté, že ho pravděpodobně čeká delší pauza, po které se bude dávat dohromady a přemýšlet, jak opět nastartovat svoji kariéru v UFC.

 

Související obsah"Hned jsme se na to ptali a zajímalo nás, jestli je v pořádku, podle všeho neutrpěl žádná fatální zranění, ani zlomeninu nosu po tom úderu loktem," prozradili k zdravotnímu stavu Reyese trenéři Jiřího Procházky.

Související obsah

Jako jeho případný další duel se tak nabízí souboj proti velezkušenému Thiagu Santosovi. Oba borci se v této váhové kategorii zatím nikdy neutkali, ačkoliv se často vyskytují žebříčkově vedle sebe. Jejich duelu nahrává ale fakt, že momentálně jak Reyes, tak Santos mají bilanci tří proher.

Dominick Reyes zůstal po úderu loktem bezvládně ležet:

Naopak Jiří Procházka po svém fenomenálním vítězstvím může myslet na metu nejvyšší. Je tak dost pravděpodobné, že se o pás v polotěžké váze utká s vítězem titulového zápasu Blachowicz - Teixeira. Tento duel je naplánován na 4. září.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události