NBA

Poslední SMS od Kobeho Bryanta: Nedokážu ji smazat, přiznal Jordan

Poslední SMS od Kobeho Bryanta: Nedokážu ji smazat, přiznal Jordan
Kobe Bryant (Lakers) a Michael Jordan (Bulls) Zdroj: Profimedia

Není tajemstvím, že ikony NBA Michael Jordan a Kobe Bryant byli blízcí přátelé. První jmenovaný více než rok po tragédii stále uchovává poslední zprávu, kterou od hvězdy LA Lakers obdržel.

"Nevím proč, ale prostě ji nemohu smazat," přiznal Jordan v nedávném rozhovoru pro ESPN. "Mám tu zprávu rád, protože odráží Kobeho soutěživou povahu," vysvětlil.

 

A co hvězda NBA, která podle mnohých byla Jordanovým nástupcem, svému mentorovi napsala? Korespondence, kterou Jordan popsal, se odehrála téměř dva měsíce před havárií.


"Ta tequila je skvělá," děkoval Bryant za dárek, který od Jordana obdržel.


"Díky, brácho," odpovídal Jordan.


"Ano. Rodina se má dobře?" pokračoval Bryant.


"Všechno v pohodě, co ta tvoje?" reagoval Jordan.


"Všechno v pohodě," napsal Bryant.


"Klidné svátky. Doufám, že tě brzy uvidím. Kouči Kobe??!" odpovídal Jordan, který narážel na Bryantovu zálibu v trénování dětského týmu, kde hrála jeho dcera Gigi. 


Poslední zpráva Jordanovi došla 8. prosince 2019 krátce po poledni: "Ha, to se ti vrátí. Hele trenére, akorát sedím na lavičce a porážíme druhý tým 45-8."


Související obsah
Kobe Bryant zahynul v lednu 2020 při havárii helikoptéry. Na palubě bylo sedm dalších osob včetně basketbalistovy 13leté dcery Gianny. V sobotu 15. května bude Bryant zapsán do Síně slávy NBA, kam ho neuvede nikdo jiný než Jordan.


Více o havárii v reportáži niže:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události