To se jen tak nevidí: Keogh zaskočil gólmana střelou z půlky hřiště

Podařený zápas a skvělý výkon, přesně to si mohl o víkendu říct irský fotbalista Andy Keogh ve službách Perth Glory. Na hřišti předvedl čtyři góly, z toho jeden vsítil téměř přes půl hřiště.

V nejvyšší australské lize se střetl tým Perth Glory s Westernem Sydney Wanderers a diváci se rozhodně nenudili. Hrdina zápasu Andy Keogh se trefil už v 5. minutě a ve 24. minutě přidal kousek, kterým se dostal do novin.

Kousek za středovým kruhem mu spoluhráč nalil skákavý balón, do kterého se 35letý útočník opřel z první. Dalekonosná střela letěla přímo mezi tyče a skončila v sítí stejně jako překvapený gólman. Ten v době střely stál na hranici vápna a ačkoli se snažil, na míč už prostě nedosáhl.

Rodák z Dublinu, který do Perthu přišel v roce 2020, následně završil hattrick a přidal i trefu čtvrtou. Kromě potlesku od fanoušků a vítězství 5:1 na WSW si od redakce Sportovních novin vysloužil i palec nahoru.

Jágr a spol. schytal od Sparty šest gólů, Pardubice opět vítězné

Tipsport extraliga - 30. kolo Liberec - Vítkovice 4:3 v prodloužení, Karlovy Vary - Litvínov 2:3, Zlín - Pardubice 1:4, Kladno - Sparta 0:6, Mladá Boleslav - Třinec 0:3, Mountfield HK - České Budějovice 3:2 v prodloužení, Olomouc - Brno 0:2