Hokej

Skvělá posila pro hokejovou Spartu! Ze zámoří přichází David Kaše

Skvělá posila pro hokejovou Spartu! Ze zámoří přichází David Kaše
Zdroj: Profimedia

Hokejová Sparta získala zvučnou posilu. Davidovi Kašemu skončil nováčkovský kontrakt v NHL a český křídelník se rozhodl vrátit do Evropy, kde ho Sparta zaujala svým velkým zájmem i účastí v evropských soutěžích.

Kaše hrál na začátku uplynulé sezony v Karlových Varech, než začala sezona v zámoří, ale po konci za oceánem si místo Energie vybral jako svého příštího zaměstnavatele Spartu.

"Nedostal jsem od Philadelphie takový prostor a cítil jsem, že pro mě ve Flyers aktuálně není místo. Ve hře bylo prodloužení o rok, ale po debatě s agentem jsem se rozhodl pro Spartu," prozradil Kaše pro web Sparty.

Pražský celek ho zlákal také svou účastí v Hokejové lize mistrů a ve Spengler cupu. I díky tomu upřednostnil Spartu před angažmá v zahraničí, odkud měl nabídky.

V posledních letech hrál 24letý hokejista z Kadaně na křídle, ale po dohodě s Jaroslavem Hlinkou prozradil, že se ve Spartě ujme role centra, kterou zastával v mládežnických letech.

Související obsah

Kašeho si v draftu v roce 2015 vybrala Philadelphia, jenže za první celek Flyers nakonec Kaše odehrál pouze sedm zápasů, během kterých dal jeden gól.

David Kaše dal svůj první a zatím také poslední gól v NHL proti Anaheimu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události